Program / Rezervace

So 10.9.

Mim Martin Sochor - Trosečník Robinson

15:00
[Dětské představení]

Hravé, dobrodružné, činoherně - mimické představení.

 

hraje: Martin Sochor
scénář a režie: Jakub Maceček
výtvarník scény a dekorací: Dana Haklová

Příběh o touze po dobrodružství, o dětské duši v každém z nás, o síle představivosti. Příběh o umění přežít v divoké přírodě, střetu odlišných
kultur a přátelství. O tom, že se člověk nemá do dobrodružství vrhat nepřipravený, ale musí se nejdříve hodně naučit, aby si dokázal
poradit v různých nečekaných situacích. A také o tom, že všude dobře, ale doma je nejlépe.

Volně na téma románu Daniela Defoa Robinson Crusoe.
Divadelní postava malíř pokojů, prožije spolu s dětmi příběh inspirovaný jeho dětskou touhou stát se statečným námořníkem. Společně musí přijít na to, jak přežít v divoké přírodě, rozdělat oheň, postavit si dům i o tom, jak je pro člověka důležité nebýt sám. Všechny jeho pracovní nástroje se silou představivosti a stržením do víru dobrodružství mění na lodě, zvířata, lidojedy, piráty, mluvícího papouška a další rozmanité věci.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program