Program / Rezervace

So 17.9.

Neue Welt, Cold Venus Revisited, Den Der Hale (SWE)

20:00
[Koncert]

Český kraut-rock a post-punk versus post-psychedelie ze švédského Malmö. Temně a divoce!

Předprodej akce

DEN DER HALE (SWE):
Kapela z Malmö ve Švédsku prochází mikrožánry v rámci širšího spektra experimentálního rocku, mísí post-rock/punk a psychedelické vlivy a vytváří tak svou vlastní specifickou směs post-psych, kde se prolínají meandrující rytmy a atypické struktury písní, silně texturovaný noise a mohutně se rozléhající ozvěny.
Po vydání několika singlů vyšlo jejich debutové album 'Harsyra' v roce 2021. Zvukově se pohybuje od zemitých, špinavých a éterických tónů až po úderná a rychlá tempa. V současné době skupina usilovně pracuje na dokončení svého druhého alba.
https://denderhale.bandcamp.com/


NEUE WELT:
je kapela tekutého instrumentálu, svobodně propojující žánry dle vlastní vůle - přecházejíc od kraut rocku po psychedeliku skládají rozsáhlé kompozice, experimentujíc se skladbou a kompozicí. Poslední singl Johanna vydala letos v červnu.
https://open.spotify.com/artist/1qJryIk2gAuHGGhslUeMol...

COLD VENUS REVISITED:
je hudební projekt sídlící v Praze. Kapela se zasahuje do různých hudebních žánrů, včetně temné psychedelii, shoegazu a post punku. Jejich hudba je únik před dystopickou realitou, podporovaný existenciálními texty a hlučnou melancholii.
http://coldvenusrevisited.bandcamp.com/releases
 
 

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program