Program / Rezervace

Po 3.10.

Jane Jomi B

20:00
[Koncert]

Trio hudebníků kolem skvělé zpěvačky překvapí svižným rockabilly stylem a vlastní i cover tvorbou.

Prvky blues jsou zastoupeny v jejich skladbách a prozrazují něco z hudební historie jejích členů. Přestože kapela působí spolu krátce, o to větší elán s ní zažijete a chuť k tanci vás nemine.
Zajímavostí kapely je, že zpívá Rockabilly písně nejen v Angličtině ale i v charizmatické Francouštině. Vlastní tvorba se pak zaměřuje na Rock n Roll a Rythm and Bluesové písně (ale i s trochou Country nádechu). Snažíme se o texty i ve Franouzštině, což je takovou zajímavostí.
Hlas zpěvačky Nely Chudáčkové mile ladí s rythm and bluesovou kytarou Josefa Pavlíčka. Josef je front man kapely JP Blues Band (zkráceně JPBand.cz) a do Jane Jomi B přenáší rythm and bluesové, rockové ale i čistě hard rockové (především v sólech) prvky. Bass kytara Michala Muhlbauera je prostá „kudrlinek“ a směřuje k podpoře kapely v klasickém Rock n Roll stylu. Bicí a rytmy Jana Matouška ukazují jeho jazzovou průpravu a můžete v nich zaslechnout léta zkušeností s hraním v řadě dalších projektů.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program