Program / Rezervace

St 12.10.

Atalhos (BR), Tamara

20:00
[Koncert]

Podmanivou popovou psychedelii na jejím prvním evropském turné doprovodí jeden z největších tuzemských objevů poslední doby, čerstvá a svěží písničková sestava z Českých Budějovic, která si přiveze i své záříjové debutové album.

Předprodej akce

... a nebo přes GoOut zde:

“A delight to listen to… reminiscent of The War on Drugs”

ROLLING STONE

“Brazilian band Atalhos is one of the best bands I have come across… something to get completely lost in”
THE LUNA COLLECTIVE

Brazilská skupina ATALHOS ze Sao Paula osciluje mezi dream popem a návykově melodickou psychedelií s kořeny u sedmdesátkového glam rocku, jaký hrával třeba Marc Bolan s T.Rex. Aktuálně přijíždějí na své první turné do Evropy s čerstvým, v únoru vydaným albem  A Tentação do Fracasso (The Temptation of Failure), o jehož finální mastering se postaral respektovaný Greg Calbi, s kreditem spolupráce s Tame Impala, Davidem Bowiem nebo s The War On Drugs.

Reakce pak hovoří o "...snoubení měňavkovitých odlesků The War On Drugs nebo Wild Nothing s naechovanými doteky hudby Bruce Springsteena z 80. let a jemnou velkolepostí Arcade Fire."

Nahrávku vydali u barcelonského labelu Costa Futuro, a vytvářejí na ní snové krajiny jako portály do jiných dimenzí. Kombinace navrstvených kytar, syntezátorů a rytmických smyček spolu se záměrně sentimentálními texty vzbuzuje jak překvapivou přirozenost, s jakou hudba plyne, tak i určitý pocit subtilní majestátnosti.

Spolu s Atalhos zahraje jedne z největších tuzemských senzací poslední doby, "girl-power-sentimental-pop" formace TAMARA, která má aktuálně venku srpnový debut nazvaný Anderson. Ten prý "zachycuje nadšení i zklamání z přátelství a rodinných vztahů, neopětovaných i vyčpělých lásek."

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program