Program / Rezervace

Po 17.10.

Matemato, Bratři Knappovi

20:00
[Koncert]

Od folku k jazzu, od indie-rocku k popu. Společnými jmenovateli je příjemná hudba a vyprávění příběhů.

MATEMATO:

Důležitější než hudební žánr jsou v tvorbě Matemato texty, které jsou dobrou příležitostí pro vyprávění malých příběhů. K tomu Matemato používá živé nástroje a v průběhu koncertů se mění od malé 3-členné skupiny po 7-členný orchestr.


Matemato hraje vlatní tvorbu, kterou má z větší části na svědomí Martin, písně však vznikaly pomalu a postupně zhruba od roku 1996 a na řadě z nich se podíleli kamarádi z předchozích hudebních souborů, zejména Jan Mackovič (Pozor vlak, Svatbatereza), Jana Karla Režná (Svatbatereza) a Tereza Palušová (Svatbatereza, Matemato). 

V roce 2017 Matemato vydává po více než 20 letech skládání a 3 letech nahrávání první album, Černý dobro. Obsahuje 11 písní a je k dostání na CD s bookletem s kolážemi od Andrey Jarolímkové i v elektronické distribuci zde https://store.cdbaby.com/cd/matemato či na spotify, google, apple a všude možně.

BRATŘI KNAPPOVI:
Bratrské trio, které stále ještě věří v kouzlo českého textu. Směs hudby na pomezí žánrů folku a jazzu.


Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program