Program / Rezervace

2.12.

My3.avi

20:00
[Koncert]

Loni to nešlo, letos to snad půjde aneb tradiční My3.aviovský vánoční dýchánek je tu!

Předprodej akce

Kapela vzkazuje:

Přátelé, kamarádi, Avíci!
Loni to nešlo, letos to snad půjde aneb tradiční My3.aviovský vánoční dýchánek je tu! V milém prostoru Kaštanu na Břevnově se nám hrálo vždycky krásně. Tak se o to víc těšíme na klasickyveselemelancholickou až smutněeuforickou vánočku o každodenních realitách a každonočních snech zahranou jen a jen pro vás, všechny naše nejmilejší Avíky. Buďte tímto všichni srdečně zváni! Vezměte své známe i neznámé a dorazte. Moc se na vás všecky těšíme a vánoční dárky předem bez problémů akceptujeme!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V roce 2022 My3.avi vydávají přelomové nové album nazvané Realita sen. Při práci na albu kapele pěvecky vypomáhá jako host Jana Věnečková (zpěv, mandolína, housle), která se záhy stává stálým členem a rozšiřuje počet My3 na celkem sedm. Kapela za dobu svého působení odehrála stovky koncertů nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Německu, Francii či Lucembursku.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program