Program / Rezervace

Ne 4.12.

Ženský pěvecký sbor Cantoria

18:00
[Koncert]

Koledy, lidové písně, spirituály i populární melodie v podání dvacetičlenného pěveckého sboru pod vedení sbormistryně Mgr. Nory Michálkové zazní venku za Kaštanem

Sbor na konci roku 1985 založila Mgr. Jaroslava Halamová, která byla do roku 2018 jeho sbormistryní a uměleckou vedoucí. V současnosti sbor vede její dcera Mgr. Nora Michálková. Sbor začínal jako komorní uskupení, postupně se rozrostl a v současné době se počet zpívajících členek ustálil na 35-40. Repertoár sboru je různorodý, nacházejí se v něm skladby z oblasti vážné hudby či úprav lidových písní, velká pozornost je věnována i spirituálům a úpravám melodií populárních a muzikálových.

 
Cantoria Praha pořádá každým rokem několik koncertních vystoupení v Praze i po České republice a účastní se mezinárodních festivalů a soutěží. V posledních letech si sbor přivezl stříbrné medaile např. z festivalu v Linzi a nejnověji ze Svátků písní Olomouc 2022. 


www.cantoria-praha.cz

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Program je zdarma.

Kompletní program