Program / Rezervace

So 9.12.

Longital (SK)

20:00
[Koncert]

Bratislavské trio Šina, Daniel a Marián, stálice slovenské hudební scény a zakladatelé prestižního slovenského labelu Slnko records.

 

 

Za šestnáct let existence má skupina na kontě koncerty ve dvanácti zemích Evropy, USA a Kanadě; v Čechách vystoupila na festivalech Colours of Ostrava, United Islands, Blues Alive, Boskovice a dalších. Aktuální a v pořadí dvanácté album  Divoko (2016) bylo nominované na cenu RadioHead Awards v kategorii Album roka. Česká kritika ho zařadila mezi nejzajímavější slovenska alba (Musicserver). Skupina vystoupí v triu Shina (zpěv, bezpražcová baskytara), Daniel Salontay (kytara, smyčec) a Marián Slávka (bicí, klávesy).

Slovy hudebního novináře Jiřího Moravčíka:
"Slovenské trio s dokonale jasným zábleskem geniality. Tvůrci písňových obrazů nasátých rockem, folkem, osobitou poezií a nepravděpodobným druhem experimentátorství. Hudba, která do vás napumpuje pyrotechnickou energii a vzápětí hladivě uvede do stavu levitace. Shina hraje na baskytaru, zpívá, tančí a nechává na sebe padat déšť z peří. Dano připomíná šťastného džina vypuštěného z lahve a nad zvukem jeho akustické kytary musíte přemýšlet, jestli se vám nezdá. Longital přicházejí v nejlepším: rozšířeni na power trio o fenomenálního bubeníka a pianistu Mariána Slávku a s novým albem „Divoko“.

Biografie Longital

Přehrávač alba Divoko


Aktuální video:Spokojná a sýta:

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program