Program / Rezervace

St 13.12.

Mirek Kemel a přátelé

20:00
[Koncert]

„Accordion folk“ a sdělení na prvním místě.

Mirek Kemel, známý především jako karikaturista našich hlavních deníků (Lidové noviny, Hospodářské noviny, Mladá fronta, Právo) se muzikantsky začal profilovat v 80. letech v žižkovských hospodách hrou na kytaru a foukací harmoniku. Posléze si přibral akordeon a ukulele a obklopil se skvělými spoluhráči. S kapelou natočil 2 CD a v této době dokončuje třetí, které vyjde na jaře 2018. Pro koncert v Kaštanu si k sobě vybral dlouholetého kamaráda a známého herce Národního divadla Vladimíra Javorského, jinak též hráče na saxofon, ukulele, perkuse a výborného zpěváka, a Petra Tichého, kontrabasistu, který je členem jeho kapely. Jako host pozvání přijal trabandita Jarda Svoboda.

Jejich muzika balancuje na pomezí více žánrů od balad přes šanson a blues až po chytlavé hospodské písničky. Vždy jde především o osobní zpověď autora, který do textů vtěluje své vnímání života a světa v mnoha zjevných i pouze tušených aspektech. Písničky jsou založené na básnických textech a jednoduché melodii. Dalo by se říci, že Mirek Kemel vychází z podobných kořenů jako například Vašek Koubek, Jaromír Nohavica, Radůza, Krausberry, Vladimír Mišík nebo Traband.

Videopozvánka zde:


Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program