Program / Rezervace

St 13.12.

Mirek Kemel a přátelé

20:00
[Koncert]

„Accordion folk“ a sdělení na prvním místě.

Mirek Kemel, známý především jako karikaturista našich hlavních deníků (Lidové noviny, Hospodářské noviny, Mladá fronta, Právo) se muzikantsky začal profilovat v 80. letech v žižkovských hospodách hrou na kytaru a foukací harmoniku. Posléze si přibral akordeon a ukulele a obklopil se skvělými spoluhráči. S kapelou natočil 2 CD a v této době dokončuje třetí, které vyjde na jaře 2018. Pro koncert v Kaštanu si k sobě vybral dlouholetého kamaráda a známého herce Národního divadla Vladimíra Javorského, jinak též hráče na saxofon, ukulele, perkuse a výborného zpěváka, a Petra Tichého, kontrabasistu, který je členem jeho kapely. Jako host pozvání přijal trabandita Jarda Svoboda.

Jejich muzika balancuje na pomezí více žánrů od balad přes šanson a blues až po chytlavé hospodské písničky. Vždy jde především o osobní zpověď autora, který do textů vtěluje své vnímání života a světa v mnoha zjevných i pouze tušených aspektech. Písničky jsou založené na básnických textech a jednoduché melodii. Dalo by se říci, že Mirek Kemel vychází z podobných kořenů jako například Vašek Koubek, Jaromír Nohavica, Radůza, Krausberry, Vladimír Mišík nebo Traband.

Videopozvánka zde:


Program

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.
V případě, že se rozhodnete rezervovaných vstupenek nevyužít, budeme rádi když nám to včas sdělíte a to na e-mail: kastan@kastan.cz nebo tel: 233 353 020.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace vstupenek na tuto akci je již bohužel ukončena.

Kompletní program