Program / Rezervace

23.6.

12. Free Jazz Festival - Jaromír Honzák & Marcel Bárta (CZ), Trio Dikeman /van der Weide / Kugel (US/NL/DE)

19:00
[Festival]

HONZÁK & BÁRTA
Letos padesátiosmiletý kontrabasista Jaromír Honzák je stálicí české jazzové a nejen jazzové scény. Hraje v různých formacích včetně řasaté spolupráce se zahraničními jazzmany. Dlohodobě se věnujie též pedagogické činnosti. O patnáct let mladší Marcel Bárta hraje mimo jiné v Honzákově souboru Face of The Bass. Spolupracuje s mnohými českými a zahraničními hudebníky. Je spoluzakladatem Vertigo Quintetu. Oba si občas udělají výlet do free jazzu.

DIKEMAN - KUGEL - VAN DER WEIDE
Během posledních několika let se v Holandsku žijící, americký saxofonista John Dikeman stal jedním z mladých představitelů holandského jazzu a improvizované hudby. Je znám pro svou bezmeznou energii, jako člověk a jako hudebník, pro své rozmanité projekty a živelný sound. I ve své kapele ukazuje Dikeman mnohostrannost. Trio zkouší podnikat výzkumné výpravy do tvrze soundu. Každý člen kapely vycítí, který sound zrovna potřebují a tím po celou dobu zaručují intenzivní empatii. Vedle Johna Dikemana v triu vystoupí bubeník Klaus Kugel a kontrabasista Raoul van Der Weide.

 

Do poznámky prosím uveďte o jakých druh vstupenky máte zájem.


www.jmw.cz

Program

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.
V případě, že se rozhodnete rezervovaných vstupenek nevyužít, budeme rádi když nám to včas sdělíte a to na e-mail: kastan@kastan.cz nebo tel: 233 353 020.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace vstupenek na tuto akci je již bohužel ukončena.

Kompletní program